سینی چوبی الیزه دوعددی


خرید محصول

سینی چوبی الیزه دوعددی

پذیرایی چای و نوشیدنی از مهمان از کارهایی است که همه ما در بدو ورود مهمان انجام می دهیم. برای سرو نوشیدنی استفاده از سینی رواج دارد. استفاده از سینی با جنس مرغوب و شیک باعث ایجاد جلوه ای زیبا در پذیرایی می شود. امروزه کافی شاپ و رستوران های متعددی راه اندازی شده است ، اما تنها برخی از آنها انتخاب بیشتر مردم هستند به این دلیل که درکنار کیفیت خوب غذا ، از تمایز و طراحی ویژه در وسایل پذیرایی برخوردار هستند.

 

استفاده از سینی چینی،سرامیکی یا شیشه ای مشکلاتی نظیرشکننده بودن و آسیب پذیری ، لکه کردن و چرب شدن و وزن سنگین و دشواربودن حمل را دربردارند اما این سینی از جنس چوب و دارای مقاومت و ماندگاری بالا همراه با طراحی منحصر به فردش می باشد. این کالا به صورت دوتایی و باوزن کلی 1500 گرم به فروش میرسد. در دوسایز که سایزکوچک آن دارای ابعاد 30x23 و سایز بزرگ آن دارای ابعاد 35x25 می باشد. دارای 4عدد پایه در کف می باشد که باعث می شود سینی باکمی ارتفاع از سطح میز قرار بگیرد و زیبایی آن دوچندان شود. همچنین زمانیکه کابینت های آشپزخانه از وسایل پر می شود شما می توانید برخی وسایل را درون این سینی بچینید و روی کابینت به عنوان دکور قراردهید که علاوه بر چیدن وسایل باعث زیباتر شدن محیط شود.

 

این سینی مانند سینی های استیل و سرامیکی گرما را منتقل نمی کند و می توانید مواد غذایی داغ را به راحتی و با کمک دو دسته کناری انجام دهید. لبه های اطراف این سینی 4سانتی متر ارتفاع دارند و باعث می شود از خطر افتادن لیوان جلوگیری کند .همچنین جنس چوب باعث می شود لیوان یا ظروف دچار لغزش روی آن نشوند. هیچ گونه تغییرظاهری در این سینی در اثر تماس با آب به وجود نمی آید.  سینی چوبی الیزه برای سرو نوشیدنی،میوه و،شیرینی ، دسر، صبحانه، استیک، سیب زمینی وسس، برگرو.. مناسب می باشد و مورد استفاده قرار می گیرد. برای شستشوی سینی کافیست با آّب ولرم و با کمک یک اسپنج آنرا تمیز کنید.

قیمت این محصول60000 تومان

خرید محصول