. با وجود کارایی ، استفاده از این تجهیزات دو ایراد را دارد ، اول شکل ظاهری نامناسبی که با اتصال کابل های مختلف به آنها و شلوغی بیش از حد در نقطه ای ایجاد می شود و دوم خطر برق گرفتگی کودکان به دلیل دسترسی ساده تر نسبت به پریزهای معمولی است . برخی از افراد سعی می کنند تا با قرار دادن سه راه برق در پشت دستگاه و یا قسمت هایی که در زاویه دید نباشند مشکل را برطرف کنند ، اما راه حل بهتری نیز وجود دارد و آن استفاده از باکس نظم دهنده سه راهی است .

 

 

باکس نظم دهنده سه راهی ، یک شلف جدید و کاربردی از سری شلف های رومیزی می باشد . این محصول از جنس پی وی سی مقاوم و با کیفیت تولید شده که در برابر آب مقاوم است ، ویژگی ای که امکان تمیز کردن و شست و شوی آسان محصول را پدید می آورد . شلف سه راهی برق همانند یک باکس مکعبی طراحی شده با این تفاوت که هر چهار دیواره دارای فضایی برش خورده با شمایلی خاص برای عبور آسان کابل می باشد . صفحه رویین شلف نظم دهنده سیم و کابل نیز به صورت درب آسان بازشو طراحی شده تا بتوان به سادگی سه راهی را درون محفظه قرار داد . ابعاد شلف به گونه ای است که می توان از آن برای چندراهی های مختلفی استفاده نمود و محدودیت چندانی در به کارگیری آن نخواهید داشت.

 

 

 اما ویژگی ای که این شلف را متفاوت و جذاب نموده نوع طرح خروجی کابل از درب آن است که به طور اختصاصی برای عبور کابل های کوچکی نظیر کابل شارژر تلفن همراه و تبلت می باشد و بدلیل وجو شیار اطراف درب موبایل یا تبلت را براحتی در حالت شارژ در شیار قرار دهید.کابل های بزرگ تر مانند کابل لوازم خانگی برق از دو طرف پایین نظم دهنده قابلیت ورود به داخل محفظه را دارند . استفاده از شلف باکس نظم دهنده سه راهی علاوه بر پوشش و محافظت کامل سه راهی و کابل های متصل به آن ، ظاهری زیبا و منظم به آن می بخشد .